Przejdź do treści

Gminny Konkurs z Edukacji Prozdrowotnej p.t: „Twoje zdrowie w twoich rękach”

XI Gminny Konkurs Edukacji Prozdrowotnej

W dniu 11 kwietnia odbyła się w Szkole Podstawowej w Maszewie Dużym XI edycja Gminnego Konkursu z Edukacji Prozdrowotnej p.t: „Twoje zdrowie w twoich rękach”.

Koordynatorem konkursu była p. Martyna Jaglińska wraz z p. Karoliną Mazurek oraz p. Olgą Szygowską. Głównym celem było promowanie prozdrowotnych zainteresowań wśród uczniów, propagowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie umiejętności dbania o własne zdrowie.

W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z: Wyszyny, Proboszczewic, Starej Białej oraz Maszewa Dużego, którzy przybyli ze swoimi opiekunami.

Uczniowie chętnie przystąpili do testu, który wyłonił zwycięzców, choć nie było to takie łatwe. Drugoklasiści mieli dogrywkę walcząc o trzecie miejsce. Po napisaniu testu uczniowie udali się na poczęstunek, a następnie mieli możliwość obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy pierwszej z Koła Promocji Zdrowia, przygotowanych przez p. Krystynę Kucicką. Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez p. Renatę Łabińską (z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej) oraz wicedyrektora szkoły p. Jarosława Okrąglewskiego. Wszystkie nagrody zostały zasponsorowane przez Gminę Stara Biała.

Zwycięzcy w kategorii klas II

I miejsce    Rafał Strzelecki

II miejsce     Zuzanna Zielińska

III miejsce     Dominika Kajkowska

Zwycięzcy w kategorii klas III

I miejsce     Zuzanna Witkowska

II miejsce     Tadeusz Załęski

III miejsce     Nikola Kajkowska

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy w kolejnych konkursach.

Więcej na stronie szkoły: http://zsmd.edu.pl/index.php/59-aktualne-informacje/1202-xi-gminny-konkurs-edukacji-prozdrowotnej

Wróć